wz
 

Pražská družina SOVF

 

 

 

 

    Tradiční den

Sestry, bratři,
blíží se významné datum 17. listopadu a Pražská družina již několik let využívá tento státní svátek k uctění památky posledního popraveného skauta Vladimíra Tomka a uctění památky všech skautů padlých, popravených a zemřelých nejen z našich řad.


Program v tento tradiční den:
V sobotu 17. listopadu 2012 v 10:00 se sejdeme na nábřeží kpt.Jaroše u pamětní desky skauta bratra Vladimíra Tomka. Zde se pokloníme, zapálíme svíčky a položíme kytičku k desce.

 

Na místo se dostanete tramvajemi č. 1, 5, 8 ,12, 17, 24, 25, 26 do stanice Strosmayerovo nám. nebo Nábřeží kapitána Jaroše. Po skončení piety se přesuneme, asi tramvají č.26 do Krematoria ve Strašnicích.
 

Komu se nehodí Letná, může přijít až do Strašnic, kde v 11:00 vzpomeneme na sestry a bratry našeho oddílu i všechny skautky a skauty kteří již nejsou mezi námi.

Sestry a bratři přijďte se poklonit našim sestrám a bratřím tak, jak to děláme ji tradičně, přijďte se pozdravit mezi sebou. Vzpomínkové setkání následuje po čtvrteční pravidelné schůzce PD SOVF ve 14:00 v Revoluční ulici.

Na shledání na některém z těchto míst se těší PD SOVF

Vyřizuje Ducháček