wz

 

 

Fotoalba

Fotografie podléhají režimu autorského práva. V případě potřeby užití fotografie obraťte se na autora (je-li uveden s kontaktem), nebo na SOVF

 

Seznam

stránka |3| |2|1|

 

Poslední rozloučení s br. Karlem Plockem – Camelem (info 23. ledna. 2009)
Dne 22. ledna 2009 ve 12 h se přišli naposledy rozloučit do velké obřadní smuteční síně krematoria v Praze - Strašnicích s Karlem Plockem pozůstalí – přátelé, kamarádi muklové, skauti, kolegové, příbuzní a rodinní příslušníci. S významnou osobností Konfederace politických vězňů, bývalým politickým vězněm, šéfredaktorem časopisu Věrni zůstaneme a vůdcem čestného Skautského oddílu Velena Fanderlika.

Fotoreportáž »

 

 

Poslední rozloučení s kamarádem a bratrem skautem (info 8. prosince. 2008)
Dnes 8. prosince 2008 se přišli rozloučit do velké ústřední smuteční síně krematoria v Praze - Strašnicích stovky pozůstalých – přátel, kamarádů muklů, skautů, kolegů, příbuzných a rodinných příslušníků s Ing. Mirko Šťastným. S vzácnou osobností – místopředsedou Konfederace politických vězňů, předsedou pražské pobočky KPV 15 a aktivním členem čestného Skautského oddílu Velena Fanderlika.

Fotoreportáž »

 

 

Sněm SOVF (info 15. 9. 2008)
Ve dnech víkendu 12–14. září se konal celorepublikový sněm SOVF ve městě významných historických památek – Kutné Hoře v prostorách areálu Domova mládeže na Komenského náměstí.

Fotoalbum »
 

 

Rozloučení s Jiřím Kafkou na Libockém hřbitově (info 26.4.2008)
Dne 24. dubna 2008, na svátek sv. Jiří, se sešlo velké množství přátel, kamarádů, skautů a trampů, vedení a členové KPV ČR a čestného SOVF na pohřbu Jiřího Kavky - Owíga na Libockém hřbitově v Praze 6. Přišli se rozloučit a dát poslední sbohem člověku, který se nezapomenutelně zapsal do jejich srdcí i životů.

Fotografické album »
 

 

†Smutná zpráva (vloženo 11. prosince 2007)

3. prosince 2007 zemřel dlouholetý člen SOVF a Konfederace politických vězňů ČR Ladislav Svatoš - Grizzly z Loděnice. Všichni přátelé se s ním mohou přijít naposledy rozloučí na zádušní mši v kostele sv. Jakuba v Berouně v pátek 14. prosince v 11 hodin.

Fotografická reportáž »